20 May 2022, 5:07 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

979,040 Total Cases
11,952 Death Cases
966,938 Recovered Cases

यौन दुर्व्यवहारको आरोपमा शिक्षक पक्राउ

सर्लाही । लालबन्दीमा बालिकालाई घरमा टयुसन पढाउने क्रममा यौन शोषण गरेको आरोपमा एक शिक्षक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्ने शिक्षक हरिपुर्वा नगरपालिका–८ घर भई हाल लालबन्दीमा बसेर होम ट्युसन पढाउँदै गरेको २४ वर्षीय राम सिंहासन राय हुन् ।

ट्युसन पढाउने भन्दै दुई बालिकालाई यौन दुव्र्यवहार गरेको अभिभावकले उजुरी दिएपछि रायलाई पक्राउ गरेको प्रहरीले जनाएको छ । पक्राउ परेका रायलाई जिल्ला अदालतबाट म्याद थप गरी नयाँ कानुनअनुसार बाल यौन दुरुपयोग मुद्दा दायर गरिएको लालबन्दी इलाका प्रहरी कार्यालयले बताए । यस विषयमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले बताए ।

About Yangzoom Tamang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Two arrested for slaughtering cattle

Kathmandu : Police have arrested Chandra Nepali, 49, of Hemjakot in Machhapuchhre Municipality-6 and Krishna ...

Translate »
%d bloggers like this: