28 Feb 2021, 2:34 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

274,065 Total Cases
2,773 Death Cases
270,325 Recovered Cases

निर्मला हत्या अनुसन्धानको म्याद १५ दिन थप, छानबिन समितिका सदस्य केसीद्वारा राजीनामा

काठमाडौं । १३ वर्षीया बालिका निर्मला पन्तको घटनाबारे छानबिन गर्न गठित उच्चस्तरीय समितिका सदस्य वीरेन्द्र केसीले राजीनामा दिएका छन् ।
केसीले रिर्पोटर्स क्लबमा एक पत्रकार सम्मेलन गरी राजीनमा दिएका हुन् । पत्रकार सम्मेलनमा उनले १५ दिनका लागि गृहमन्त्रालयका सहसचिव हरि मैनालीको नेतृत्वमा गठित समितिले अनुसन्धान टुंग्याइसकेको अवस्थामा थप १५ दिन समितिको म्याद थपिनु निर्मलामाथि न्याय नहुनु हो भन्दै राजीनामा दिएका हुन् ।

घटनाको छानविनको क्रममा सत्य तथ्य र मुख्य अपराधी पत्ता लगाउन लागिपर्ने अठोटसँगै क्रियाशील रहँदा आफू र आफ्नो परिवारमाथि खतरा हुन सक्ने सम्भावना रहेकाले केसीले नेपाल सरकार, राष्ट्रिय मानवअधिकार आयोग, संयुक्त राष्ट्रसंघ मानवअधिकार आयोग, मानवअधिकार प्रवर्धन गर्ने राष्ट्रिय अन्तर्राष्ट्रिय मानवअधिकारवादी संस्था, सरकार र राजनीतिक दल लगायतलाई जीवन रक्षाको माग गरेको राजीनामापत्रमा उल्लेख रहेको छ ।

About Yangzoom Tamang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Driver killed in Bus Crash in Pyuthan

Kathmandu : A driver has died in a bus accident in Pyuthan district. The bus ...

Translate »
%d bloggers like this: