काठमाडौंको ठमेलमा भीषण आगलागी

काठमाडौँ । काठमाडौँको ठमेलस्थित आज ज्याथा क्षेत्रमा भीषण आगलागी भएको छ ।
आगलागीबाट कम्तिमा दुई घर जलेका छन् भने एउटा घरमा क्षति भएको छ । आगलागी जमलको एल्लो प्यागोडा होटेलबाट भित्रतर्फको सानो गल्लीमा अवस्थित सुनिलजंग स्थापितको घरमा रहेको ट्राभल एजेन्सीको कार्यालयबाट हुन सक्ने प्रहरीले अनुमान लगाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार आगो लागेपछि हिमाल आरोहणका क्रममा प्रयोग गरिने अक्सिजन ग्यास सिलिन्डर विस्फोट हुँदा स्थानीयबीच भागदौड चल्दा केही घाइतेसमेत भएका छन् । झण्डै चार दर्जन अक्सिजन ग्यास सिलिन्डर पड्किएको प्रहरीले जानकारी दिएका छन् ।

About Bharosa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

भत्काइयो अरनिको राजमार्ग साँगा–बनेपाको घरटहरा

काभ्रे । काभ्रेको साँगा–बनेपा सडकखण्डमा सोमबार अरनिको राजमार्गको दायाबाया मापदण्ड मिचेर बनाएका सयौं घरटहरा भत्काइएको ...

Translate »