मेलम्चीको सडक जीर्ण बन्दै, सवारी साधन र यात्रुहरुलाई सास्ती

काभ्रे । काभ्रेको जिरो किलो हुँदै मेलम्ची जोड्ने २२ किलो मिटर सडक जीर्ण हुँदै गइरहेको छ । गह्रुँगो मालबाहक सवारी र ठेकदारहरुले गरेको कमसल पिचका कारण सडकको अवस्था नाजुक र जीर्ण हुँदै गइरहेको छ भने साथसाथै स्थानीय, पैदल यात्रीहरुले पनि उतिकै सास्ती भोग्नु परेको छ ।
उक्त सडक पाईलै पिच्छे ठूला ठूला खाल्डा भएका कारण साना तथा ठूला सवारी साधन गुड्न सकिरहेको छैन । सडकको अवस्था झन् झन् बिग्रँदै गएपछि एम्बुलेन्स, सवारी साधन, यात्रुहरुले समेत समस्या भोग्नु परेको छ । बाटो बिग्रिएकै कारण उपचारका लागि हस्पिटल ल्याइने कतिपय बिरामीहरु बाटोमै आफ्नो ज्यान समेत गुमाउने गर्छन् ।
सो सडकमा दैनिक ८ सयभन्दा बढी सवारी साधन सञ्चालित हुने गर्छ । त्यसमध्ये टिपर मात्रै ५ सय भन्दा बढी धेरै सञ्चालन हुने गरेको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय काभ्रेले जनाएको छ । यस विषयमा सम्बन्धित निकायले ध्यान पु¥याउनुपर्ने देखिन्छ ।

About Bharosa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

भत्काइयो अरनिको राजमार्ग साँगा–बनेपाको घरटहरा

काभ्रे । काभ्रेको साँगा–बनेपा सडकखण्डमा सोमबार अरनिको राजमार्गको दायाबाया मापदण्ड मिचेर बनाएका सयौं घरटहरा भत्काइएको ...

Translate »