05 May 2021, 11:41 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

359,610 Total Cases
3,475 Death Cases
289,783 Recovered Cases

प्रहरीलाई घुस दिन खोज्दा पक्राउ

काठमाडौं । चेकजाँचका क्रममा खटिएको प्रहरीलाई घुस दिन खोज्ने पक्राउ परेका छन् । बा ५ ख ४४५२ नं को मिनी टाटा ट्रकका चालक ३३ वर्षीय भेषकुमार श्रेष्ठ र सहचालक २२ वर्षीय सहचालक विनोद श्रेष्ठलाई प्रहरीले पक्राउ गरेका छन् ।
मिनी ट्रकमा बालुवा लोड गरी ल्याएको अवस्थामा महानगरीय प्रहरी विभाग काँडाघारी चोकमा चेकिङ्गमा खटिएको प्रहरी टोलीले रोकी चोकजाँच गर्न खोज्दा सहचालक श्रेष्ठले रु २०० र चालक भेषकुमारले रु ५०० दिन खोजेको अवस्थामा गरेको र उनीहरुमाथि थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

About Yangzoom Tamang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

7 people violating prohibition under control in Surkhet

Kathmandu : Surkhet police have arrested seven people for violating the prohibition. Police have arrested ...

Translate »
%d bloggers like this: