28 Nov 2020, 1:28 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

229,343 Total Cases
1,435 Death Cases
209,435 Recovered Cases

दुई महिनाको तलबबाट पहिरो पिडितलाई सहयोग

नुवाकोट । नुवाकोटको सूर्यगढी गापाका २ परिवारलाई प्रदेशसभा सदस्य बद्री मैनालीले २ महिनाको तलब ९० हजार दिएका छन् ।
ती २ परिवारले पहिरोले घर पुरिँदा सबै सम्पत्ति गुमाएका थिए । नुवाकोट सूर्यगढी गाउँपालिका–२ चोकदेका कुमार शाही र नवबहादुर श्रेष्ठको परिवारलाई उक्त रकमको चेक प्रदान गरिएको थियो । दुई महिनाको तलबबाट प्राप्त भएको रकम शाही र श्रेष्ठको परिवारलाई जनही रु ४५÷४५ हजार दिएको मैनालीले बताए ।
गत साउनमा राति आएको पहिरोमा परी उनीहरुको घर पूर्णरुपमा भत्केको थियो । पहिरोबाट नवराज श्रेष्ठ, उनकी श्रीमती निरु, छोरी निशा र छोरा विकास गम्भीर घाइते भएका थिए । मैनालीले चुनावी घोषणासभामा आफू विजयी भएमा सांसद पदबाट प्राप्त हुने सुविधा समाजसेवामा खर्चने प्रतिवद्धताअनुसार सहयोग गरेको बताए । मैनाली नुवाकोटको प्रतिनिधिसभा निर्वाचन क्षेत्र–१ को ‘प्रदेश ख’ बाट निर्वाचित भएका हुन् ।

About Bharosa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Corona Infection Confirmed in 1,703 More People

Kathmandu : In the last 24 hours, 1,703 people have been confirmed to be infected ...

Translate »
%d bloggers like this: