07 Mar 2021, 11:12 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

274,655 Total Cases
3,010 Death Cases
270,828 Recovered Cases

हातेमालोको सहयोग सूर्यकुमारीलाई

काठमाडौँ । आफु पनि बाँच र अरुलाई पनि बचाउँ भन्ने मूल नाराका साथ देश विदेशमा छरीएर रहेका युवाहरुले समाज सेवा गर्ने उद्देश्यले स्थापना भएको हातेमालो समाज नेपालले मुटु रोगी सुर्यकुमारी सिलवाल बचाउ अभियानलाई अगाडि बढाएको छ ।
हातेमालो समाजले सहयोग रकम ३१ हजार ८ सय ३२ संकलन गरी मुटुरोगी सिलवाललाई लोक गायिका गितादेवीको हातबाट उक्त रकम हस्तान्तरण गरेको छ । ललितपुर घर भई हाल जावलाखेलमा बस्दै आईरहेकी सुर्य कुमारीको मुटुको उपचारको लागि १३ लाख रुपैया रकम लाग्ने बताईएको छ । हाल सम्म जम्मा ८० हजार जम्मा भएको मुटु रोगी सुर्य कुमारी सिलवाल बचाउ अभियानका अभियानकर्ता गायिका गितादेवीले बताईन ।

About Yangzoom Tamang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

One dies in tractor accident in Rolpa

Kathmandu : One person has died in a tractor accident at Gatinama in Runtigadhi-6 of ...

Translate »
%d bloggers like this: