26 Sep 2023, 9:14 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

Total Cases
Death Cases
Recovered Cases

रसुवामा सुन बरामद, ६ जना प्रकाउ

काठमाडाैं । रसुवागढी नाकाबाट काठमाडाैं आउँदै गरेको ना १ झ ३५४२ नम्बरको गाडीमा  करिब एक करोड ६० लाख बराबरको सुन बरामद भएको छ । दुई वटा ढिक्का शरीरमा र तीन वटा गाडीको चालकले टेक्ने म्याटमुनि लुकाएको अवस्थामा प्रकाउ परेको जनाएको छ।

प्रकाउ पर्नेमा सिन्धुपाल्चोकको भोटेकोशी-५ का ३४ वर्षीय नवाङ नुर्पु तामाङ, २४ वर्षीय ग्याल्जेन शेर्पा, २३ वर्षीय शुक्पा लामा, ३२ वर्षीय सुवास तामाङ, १९ वर्षीय साँङ शेर्पा र सवारी चालक दोलखाको तामाकोशी-५ का २३ वर्षीय कुलनारायण श्रेष्ठ रहेका जनाएको  छ ।

About Yangzoom Tamang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Two injured in Jhapa fire

Kathmandu : Two persons have been injured in a fire in Jhapa. Bhandari and her ...

Translate »
%d bloggers like this: