19 Sep 2020, 6:33 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

62,797 Total Cases
401 Death Cases
45,267 Recovered Cases

ठगी गर्ने आठ जना पक्राउ

इलेक्ट्रोनिक्स सामानहरुको अनलाइन बिक्री गर्ने भन्दै फेसबुकमा विज्ञापन पोस्ट गरेर ठगी गर्ने आठ जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा खोटाङ जन्तेखोला गाउँपालिका ४ का शिवजी खड्का, सोही ठाउँकी देवी चाैलागाई, मोरङ सुन्दरहरैंच नगरपालिका ३ का निरन्जनप्रसाद आचार्य, सुनसरी धरान नगरपालिका वडा नं. २० विष्णु पादुकाकी भावना राई, सोही नगरपालिका वडा नं. ५ की सरिता परियार,  वर्षा कार्की, सानु गाैतम र लक्ष्मी कार्की रहेका छन् ।

उनीहरुलाई २ महिना लगाई विभिन्न मितिमा पक्राउ गरेको हो । पक्राउ परेकाबाट विभिन्न बैंकका एटिएम, सही गरेको चेकहरु र चेकबुक बरामद गरिएको छ । ठगीमा ७८ वटा नेपाली बैंक र १४ वटा भारतीय बैंक खाता प्रयोग भएको जनाएको छ ।

About Yangzoom Tamang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Corona infection confirmed in 1,204 more people

Kathmandu : In the last 24 hours, 1,204 people have been confirmed infected with the ...

Translate »
%d bloggers like this: