28 Nov 2020, 1:28 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

229,343 Total Cases
1,435 Death Cases
209,435 Recovered Cases

सामूहिक बलात्कारको आरोपमा दुई दाजुभाई पक्राउ

काठमाडाैं । सामूहिक बलात्कार आरोपमा महानगरीय प्रहरी वृत्त महाराजगन्जले दुई जनालाई प्रकाउ गरेको छ । प्रकाउ पर्नेमा झापा गाैरीगन्ज-१ घर भइ बुढानीलकण्ठ नगरपालिका-६ हात्तिगाैंडा बस्ने ३५ वर्षीय सुवास संग्राैला र उनका भाइ ३३ वर्षीय विशाल संग्राैला रहेका छन् ।

उनीहरुले पीडित महिलालाई सुवास संग्राैलाको घरमा र भक्तपुरको एक रिसोर्टमा लगेर सामूहिक बलात्कार गरेको बताइएको छ । पक्राउ परेका संग्राैला दाजुभाईलाई प्रहरीले जर्बजस्ती करणी अन्तर्गत मुद्दा दर्ता गरेको छ भने पीडित महिलालाई सामाजिक संस्थामा आश्रय दिइएको बताइएको छ ।

About Yangzoom Tamang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Corona Infection Confirmed in 1,703 More People

Kathmandu : In the last 24 hours, 1,703 people have been confirmed to be infected ...

Translate »
%d bloggers like this: