23 Sep 2023, 6:38 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

1,003,434 Total Cases
12,031 Death Cases
991,322 Recovered Cases

कोरोना संक्रमितको संख्या १० हजार नाघ्यो नेदरल्याण्डमा

काठमाडाैं । नेदरल्याण्डमा कोरोना संक्रमितको संख्या १० हजार नाघेको छ । त्यहाँ १ हजार १०४ थप संक्रमित सहित कुल संक्रमितको संख्या १० हजार ८६६ पुगेको छ भने त्यहाँ थप १३२ संक्रमितको मृत्यु भएपछि कुल मृत्यु संख्या ७७१ पुगेको छ । बिरामी भएका नागरिकहरुलाई मात्र परिक्षण गरेको हुदाँ त्यहाँ अझ धेरै संक्रमित हुन सक्ने आशंका गरिएको छ ।

फिलिपिन्समा भने थप नयाँ ३४३ जना संक्रमितहरु पुष्टि भएको छ भने मृत्यु संख्या भने ७१ पुगेको छ । १० करोड ४० लाख जनसंख्या भएको फिलिपिन्समा १ हजार ४१८ संक्रमितहरु पुष्टि भएको छ भने ४२ संक्रमित निको भइसकेका छन् ।

About Yangzoom Tamang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

76 died in a single day due to Corona virus

Kathmandu : At least 76 people have died in Australia on the same day. Most ...

Translate »
%d bloggers like this: