19 Sep 2020, 7:36 AM (GMT)

Coronavirus Stats Nepal

62,797 Total Cases
401 Death Cases
45,267 Recovered Cases

कोरोना संक्रमितको संख्या १० हजार नाघ्यो नेदरल्याण्डमा

काठमाडाैं । नेदरल्याण्डमा कोरोना संक्रमितको संख्या १० हजार नाघेको छ । त्यहाँ १ हजार १०४ थप संक्रमित सहित कुल संक्रमितको संख्या १० हजार ८६६ पुगेको छ भने त्यहाँ थप १३२ संक्रमितको मृत्यु भएपछि कुल मृत्यु संख्या ७७१ पुगेको छ । बिरामी भएका नागरिकहरुलाई मात्र परिक्षण गरेको हुदाँ त्यहाँ अझ धेरै संक्रमित हुन सक्ने आशंका गरिएको छ ।

फिलिपिन्समा भने थप नयाँ ३४३ जना संक्रमितहरु पुष्टि भएको छ भने मृत्यु संख्या भने ७१ पुगेको छ । १० करोड ४० लाख जनसंख्या भएको फिलिपिन्समा १ हजार ४१८ संक्रमितहरु पुष्टि भएको छ भने ४२ संक्रमित निको भइसकेका छन् ।

About Yangzoom Tamang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bollywood Actor Saif Ali Khan to publish his autobiography in 2021

Kathmandu : Saif Ali Khan, who has spent two decades in Bollywood, is set to ...

Translate »
%d bloggers like this: